Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Veluwe (NL221)
Land: Nederland
Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd