315478-2024 - Mededinging
Nederland – Sleepdiensten – Sleep- en Bergingsdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Sleep- en Bergingsdiensten
Beschrijving: De Gemeente Den Haag nodigt gekwalificeerde en ervaren partijen uit om deel te nemen aan deze aanbesteding voor het uitvoeren van sleep- en bergingsdiensten binnen de gemeentegrenzen. Deze diensten omvatten niet alleen het slepen en bergen van voertuigen en vaartuigen, maar ook andere gerelateerde activiteiten zoals het toepassen van wielklemmen, verwijdering van voertuigen, vaartuigen en andere objecten uit de openbare ruimte. Het beschikbaar stellen van opslagfaciliteiten en de vernietiging van vaartuigen en voertuigwrakken.
Interne identificatiecode: DSB-23.194
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63727100 Sleepdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66519700 Administratie in verband met berging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Fiscaal en Mulder handhaving
Beschrijving: De gemeente Den Haag is samen met de politie op zoek naar een marktpartij die de werkzaamheden met betrekking tot het klemmen, (fiscaal)wegslepen en bewaren van gesleepte voertuigen voor de Handhavingsorganisatie en politie gaat uitvoeren. De Opdracht bestaat op hoofdlijnen uit de volgende werkzaamheden: Het klemmen van voertuigen (plaatsen van een wielklem) die door de Handhavingsorganisatie van de gemeente Den Haag zijn aangemerkt als klemwaardig. Klemmen van voertuigen geschied op basis van handmatige (spoed)opdracht of automatisch vanuit de scanauto. Het verwijderen van een wielklem van voertuigen. Het overbrengen van voertuigen (slepen) die tenminste 24 uur geklemd zijn geweest. Het overbrengen van voertuigen (slepen) van voertuigen die rechtmatig zijn voorzien van een aankondiging/kennisgeving van beschikking. Het bewaren van voertuigen op een bewaarplaats van Opdrachtnemer. Het teruggeven van de voertuigen aan de Rechthebbende na betaling. Het innen en aan de gemeente afdragen van kosten voor het verwijderen van een wielklem, wegslepen van een voertuig en de bewaarperiode. Het doorverwijzen van Rechthebbende van weggesleepte voertuigen met klachten naar de Handhavingsorganisatie van de gemeente Den Haag. De organisatie van bovenstaande taken en de communicatie, die daartoe noodzakelijk is. Onder benodigde communicatie valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het dagelijks rapporteren (in ieder geval op werkdagen) van alle betaal-, klem-, en wegsleeprapporten. Het slopen van niet opgehaalde voertuigen geschiedt door de wegsleepdienst nadat hiertoe opdracht voor is gegeven.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Verwijderen van vaartuigen, voertuigwrakken en andere objecten
Beschrijving: De gemeente Den Haag is op zoek naar een marktpartij die de werkzaamheden verricht met betrekking tot het verwijderen, bergen, en eventueel vernietigen van voertuigen, vaartuigen en andere objecten uit de openbare ruimte. De uitvoering van sleep- en stallings- en bergingswerkzaamheden houdt in hoofdlijnen in:  Het wegslepen en bergen van voertuigwrakken als: personenauto's, lichte bedrijfswagens, vrachtauto's, opleggers, touringcars, stadsbussen, motorfietsen, en snor-en bromscooters; Het wegslepen en bergen van aanhangwagens, campers, caravans en keetwagens; Het verwijderen en bergen van vaartuigen; Het verwijderen van objecten uit de openbare ruimte zoals containers en steigers; Het laten taxeren van alle genoemde objecten inclusief opleveren taxatierapport; Het (laten) vernietigen van alle genoemde objecten;
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Bijzondere invorderingen
Beschrijving: Binnen Dienst Publiekszaken (DPZ) van de gemeente Den Haag ressorteert de sector Belastingzaken. Een onderdeel daarvan, de afdeling Invordering, is belast met het invorderen van gemeentelijke heffingen. Indien een schuldenaar niet betaalt volgt een aanmaning, een dwangbevel, betekening van een hernieuwd bevel tot betaling en een beslaglegging. Een van de methoden om openstaande en verschuldigde gemeentelijke belastingen te innen door het in beslagnemen en het klemmen van voertuigen. Bij het uitblijven daarvan wordt het voertuig versleept naar het bergingsbedrijf en in een openbare executieverkoop verkocht. De uitvoering van sleep- & stallingswerkzaamheden houdt in: · Het afvoeren van een motorvoertuig na melding van de belastingdeurwaarder; · Stallen van afgevoerde motorvoertuigen op een voor de burger goed toegankelijke locatie in de buurt van Den Haag, · Onderdak verlenen aan één Scanbus wagen van de dienst. Deze wordt na werktijd binnen een gebouw van aanbieder gestald waar het mogelijk is om de externe accu en 220v accu van de wagenapparatuur op te laden.  · Ter plaatse gelegenheid bieden om minimaal 15/20 gestalde auto’s tegelijkertijd te verkopen.  · Eigenaren van de voertuigen 24/7 gelegenheid geven om tegen (pin) betaling hun voertuig in ontvangst te nemen.  · Het op gedegen wijze, met minimale schade aan object, openen van een voertuig. • Ruimte en bewaarboxen bieden waar roerende zaken uit het voertuig opgeslagen kunnen worden • Ruimte bij de scanbus en een stelling bieden waar 120 wielklemmen opgeslagen kunnen worden