315532-2025 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging en gastheer-/gastvrouwschap Gemeentelijke Opvanglocatie(s) Roosendaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging en gastheer-/gastvrouwschap Gemeentelijke Opvanglocatie(s) Roosendaal
Beschrijving: De opdracht omvat onder andere de inzet van beveiligings- en BHV-dienstverlening gedurende zowel dag- als nachturen, inclusief weekenden en feestdagen, evenals (adhoc) inzet tijdens specifieke situaties of calamiteiten. Binnen deze opdracht vallen alle taken met betrekking tot toegangscontrole, surveillancediensten, handhaving van de huisregels, brandveiligheidstoezicht en het opstellen van dagelijkse rapportages. Gemeente Roosendaal heeft op dit moment een (1) locatie voor ontheemden uit Oekraïne en (vooralsnog) één tijdelijke gemeentelijke opvang (TGO) voor vluchtelingen. Hiervoor is (zorg)beveiliging en BHV-dienstverlening gewenst. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer die hoogwaardige beveiligingsdiensten kan leveren conform deze uitvraag en die voldoet aan de behoeften van de bewoners en medewerkers van diverse vluchtelingen/ ontheemden opvanglocaties.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000