315752-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor riool – 230172GDD Vervangen riolering en herinrichting Prins Bernhardstraat e.o. Dordrecht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 230172GDD Vervangen riolering en herinrichting Prins Bernhardstraat e.o. Dordrecht
Beschrijving: De riolering en de bovengrondse inrichting van de Prins Bernhardstraat en omgeving in de gemeente Dordrecht voldoet niet meer aan de huidige normen en zowel de ondergrondse als de bovengrondse infrastructuur is einde technische en economische levensduur. De gemeente Dordrecht wil middels een Europees Openbare aanbesteding van het RAW bestek "Vervangen riolering en herinrichting Prins Bernhardstraat e.o. een nieuw ingerichte openbare ruimte realiseren, welke weer 40 jaar kan functioneren conform huidige richtlijnen, normen, wensen en eisen van stakeholders. Dit wil de gemeente bewerkstelligen door het realiseren van: • Een veilige en duurzame inrichting, die een fijn woon- en leefgebied oplevert; • Met zoveel mogelijk extra groen, binnen de beschikbare ruimte • Met zo min mogelijk overlast voor de omgeving tijdens de uitvoering • Robuust, zowel qua levensduur, gebruik als qua klimaat • Met verminderde emissies tijdens de uitvoering • Met een duidelijke scheiding tussen bewoners/bevoorr Zie hoeveelheden bestek en beschrijving scope Aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 230172GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet 2012 en het Aanbestedingsreglement Werken 2016, hoofdstuk 2 "openbare procedure".
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De riolering en de bovengrondse inrichting van de Prins Bernhardstraat en omgeving in de gemeente Dordrecht voldoet niet meer aan de huidige normen en zowel de ondergrondse als de bovengrondse infrastructuur is einde technische en economische levensduur. De gemeente Dordrecht wil middels een Europees Openbare aanbesteding van het RAW bestek "Vervangen riolering en herinrichting Prins Bernhardstraat e.o. een nieuw ingerichte openbare ruimte realiseren, welke weer 40 jaar kan functioneren conform huidige richtlijnen, normen, wensen en eisen van stakeholders. Dit wil de gemeente bewerkstelligen door het realiseren van: • Een veilige en duurzame inrichting, die een fijn woon- en leefgebied oplevert; • Met zoveel mogelijk extra groen, binnen de beschikbare ruimte • Met zo min mogelijk overlast voor de omgeving tijdens de uitvoering • Robuust, zowel qua levensduur, gebruik als qua klimaat • Met verminderde emissies tijdens de uitvoering • Met een duidelijke scheiding tussen bewoners/bevoorrading enerzijds en bouwverkeer anderzijds, zodat het ook tijdens de uitvoering veilig is • Met hergebruik van bestaande straatbakstenen in de rijbaan • Overige vrijkomende (beton) materialen hergebruiken in de keten (als grondstof voor nieuwe betontegels/-stenen/-banden) • Definitieve verharding aansluitend aan het vernieuwen van de riolering aanbrengen (zonder zettingstijd, ter beperking van de uitvoeringsduur) Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1