315809-2022 - MededingingNederland-Vriezenveen: Diensten voor rioolreiniging
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Riool- en kolkenreiniging en rioolinspectie - Gemeente Rijssen-Holten en Twenterand
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90470000 Diensten voor rioolreiniging
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor de riool- en kolkenreiniging en rioolinspectie.
De werkzaamheden bevatten de jaarlijkse en planmatige rioolreiniging en -inspectie van de gemeenten Rijssen-Holten en Twenterand.
Perceel 1 Rijssen-Holten
- het reinigen en inspecteren van vrijvervalriool;
- het reinigen en inspecteren van infiltratieriool;
- het reinigen van duikers;
- het reinigen van gemalen;
- het reinigen van kolken.
Perceel 2 Twenterand
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 720 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1. Gemeente Rijssen-Holten
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De hieronder beschreven onderdelen worden per deelopdracht weggezet bij de aannemer.
De fictieve hoeveelheden opgenomen in het bestek zijn de totale verwachte hoeveelheden voor de maximale looptijd van 4 jaar.
De werkzaamheden worden risico gestuurd (niet geclusterd) opgedragen in deelopdrachten. Dit kan resulteren in deelopdrachten waar her en der een streng gereinigd en/of geïnspecteerd moet worden.
Perceel 2. Gemeente Twenterand
Perceel nr.: 2
De werkzaamheden worden geclusterd opgedragen in de deelopdrachten.