2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van aspiratie robotten voor de collectie en afvoer van biologische en spoel- vloeistoffen via de riolering voor gebruik op OK
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van aspiratie robotten voor de collectie en afvoer van biologische en spoel- vloeistoffen via de riolering voor gebruik op OK
Interne identificatiecode: PPP0GN-2477/5016/2024-2477
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-2477 1_1