316005-2025 - Mededinging
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Elektrotechnisch en besturingstechnisch onderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Elektrotechnisch en besturingstechnisch onderhoud
Beschrijving: Het betreft een opdracht ten behoeve van het uitvoeren van elektrotechnische- en besturingswerkzaamheden en het verhelpen van storingen. Deze hebben betrekking op de procesvoering van de HDSR-afdelingen Zuiver en Waterbeheer en vinden plaats op verschillende locaties. Voor de afdeling Zuiver is er een indicatieve waarde van Euro 190.000, - exclusief BTW per jaar. Het maximumbedrag van de raamovereenkomst is Euro 1.710.000, - exclusief BTW voor de volledige mogelijke looptijd van 6 jaar. Voor de afdeling Waterbeheer is er een indicatieve waarde van Euro 175.000, - exclusief BTW per jaar. Het maximumbedrag van de raamovereenkomst is Euro 1.575.000, - exclusief BTW voor de volledige mogelijke looptijd van 6 jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Waterbeheer
Beschrijving: Het betreft een opdracht ten behoeve van het uitvoeren van elektrotechnische- en besturingswerkzaamheden en het verhelpen van storingen voor de afdeling Waterbeheer. De indicatieve waarde van de overeenkomst is Euro 175.000, - exclusief BTW per jaar. Het maximumbedrag van de raamovereenkomst is Euro 1.575.000, - exclusief BTW voor de volledige mogelijke looptijd van 6 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 1 Zuiver
Beschrijving: Het betreft een opdracht ten behoeve van het uitvoeren van elektrotechnische- en besturingswerkzaamheden en het verhelpen van storingen voor de afdeling Zuiver. De indicatieve waarde van de overeenkomst is Euro 190.000, - exclusief BTW per jaar. Het maximumbedrag van de raamovereenkomst is Euro 1.710.000, - exclusief BTW voor de volledige mogelijke looptijd van 6 jaar.
Interne identificatiecode: 2