See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AANSTELLEN ONTWERPTEAM VOOR DE OPMAAK VAN EEN MASTERPLAN EN CONCRETE VERTALING/ UITWERKING ERVAN – HERONTWIKKELING CAMPUS VREMDE
Beschrijving: AANSTELLEN ONTWERPTEAM VOOR DE OPMAAK VAN EEN MASTERPLAN EN CONCRETE VERTALING/ UITWERKING ERVAN – HERONTWIKKELING CAMPUS VREMDE
Interne identificatiecode: campus Vremde
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: campus Vremde - 1
Interne identificatiecode: 1