2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf Garderobekasten en Lockers t.b.v. Radboudumc
Beschrijving: Een Europese aanbesteding met als doel; het selecteren en contracteren van een ondernemer die in staat is tot het maken van inrichtingstekeningen. Het leveren, plaatsen en onderhouden van garderobekasten en lockers, sloten en daarbij voor Radboudumc als een partner meedenkt en proactief adviseert over in te zetten producten en het gestandaardiseerd assortiment.
Interne identificatiecode: T132445
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39122100 Kasten
Aanvullende classificatie (cpv): 45212230 Installeren van kleedkamers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000