316152-2026 - Resultaat
België – Reinigingsdiensten – Schoonmaak van de gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak van de gebouwen
Beschrijving: De huidige opdracht heeft als voorwerp het onderhoud en de schoonmaak van de lokalen van de commissariaten en de kantoren die door de politiezone 5344 gebruikt worden en dit overeenkomstig de voorwaarden van huidig bestek, alsook het meten van de kwaliteit van het uitgevoerde schoonmaakwerk, volgens de norm NEN 2075.
Interne identificatiecode: 2024/51 - ID 1277
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Schoonmaakdiensten
Beschrijving: Post 1 “Regelmatige schoonmaakdiensten van de lokalen van de commissariaten en van de lokalen die door de politiezone 5344 worden gebruikt” Post 2 “Dringende schoonmaakdiensten van de lokalen van de gebouwen ” Post 3 “Andere niet-dringende schoonmaakdiensten” Post 4 “Sneeuwruimen”
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: De externe controle van de kwaliteit van het geleverde schoonmaakwerk
Beschrijving: De kwaliteit van het geleverde schoonmaakwerk wordt beoordeeld volgens NEN 2075, het kwaliteitsmeetsysteem voor schoonmaakdiensten (VSR of gelijkwaardig).
Interne identificatiecode: 2