See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: e-Market 765 - Projectleader ICT EBP
Interne identificatiecode: 0000777807-VIB-Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000777807-VIB-Q - 1
Beschrijving: e-Market 765 - Projectleader ICT EBP
Interne identificatiecode: 1