316614-2025 - Resultaat
België – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Bestrijding Amerikaanse vogelkers en rododendron in de Antwerpse Kempen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bestrijding Amerikaanse vogelkers en rododendron in de Antwerpse Kempen
Beschrijving: De opdracht betreft de bestrijding van Amerikaanse vogelkers en Rododendron in bosbestanden in de beheerregio Antwerpse Kempen. Dit kan een allereerste behandeling zijn of een behandeling op locaties waar enkele jaren geleden reeds een eerste bestrijding plaatsvond. In alle gevallen worden verschillende methodes gebruikt: uitrekken met de graafmachine, uittrekken of uitspitten met de hand, ringen van zaadbomen, enzovoort. Steeds wordt 2 jaar lang een nabehandeling voorzien door de opdrachthouder. Plaats van dienstverlening: Provincie Antwerpen • Gemeenten Wuustwezel, Kapellen, Stabroek, Antwerpen, Brecht • Arrondissement Antwerpen De opdracht is verdeeld in percelen: Perceel 1: Wolfsheuvel en Noordheuvel Perceel 2: De Merel Perceel 3: Uitlegger, Mastenbos en Keutelheide
Interne identificatiecode: ANB-TB-TOW-2024-143
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOW-2024-143 - 1
Beschrijving: Wolfsheuvel en Noordheuvel
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ANB-TB-TOW-2024-143 - 2
Beschrijving: De Merel
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: ANB-TB-TOW-2024-143 - 3
Beschrijving: Uitlegger, Mastenbos en Keutelheide
Interne identificatiecode: 3