316624-2024 - Resultaat
België – Wegwerpluiers – Raamovereenkomst voor de levering van incontinentiemateriaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van incontinentiemateriaal
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor levering van incontinentiemateriaal incl. opleiding en begeleiding voor een periode van 48 maanden.
Interne identificatiecode: PPP103-498/4438/2023-SJ-09-095-LVD
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33751000 Wegwerpluiers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Incontinentiemateriaal volwassenen
Beschrijving: Incontinentiemateriaal volwassenen
Interne identificatiecode: 2023-SJ-09-002-LVD
Perceel: LOT-0002
Titel: Onderleggers
Beschrijving: Onderleggers