316759-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Landelijk - Backoffice Raamovereenkomst Stations & Transfer 5
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Backoffice Raamovereenkomst Stations & Transfer 5
Beschrijving: De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Ingenieursbureaus. Met 5 partijen wordt een raamovereenkomst gesloten conform de beschrijving in het aanbestedingsdossier. De raamovereenkomst heeft een geraamde waarde van 45 miljoen Euro exclusief BTW en exclusief indexaties over de looptijd van 4 jaar plus 2 keer 1 jaar verlenging. De maximale waarde, zoals opgenomen in de raamovereenkomst, is gesteld op 54 miljoen Euro. Dit is het totaalbedrag dat wordt gecontracteerd met 5 partijen en waarvan de verdeling is opgenomen in de vraagspecificatie. Aan deze bedragen zijn geen rechten te ontlenen. Zie het aanbestedingsdossier voor nadere uitleg.
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsdossier Gelijk aan hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdossier