316761-2024 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Beheertool Fietsambassade
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheertool Fietsambassade
Beschrijving: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren, implementeren, integreren en ondersteunen van een beheerstool de administratieve processen van De Fietsambassade - bestekfase EU
Interne identificatiecode: District09-G000596
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren, implementeren, integreren en ondersteunen van een beheerstool de administratieve processen van De Fietsambassade. De Fietsambassade Gent is een extern verzelfstandigd agentschap (EVA) dat sinds 1 juli 2017 in nauwe samenwerking met De Stad Gent de duurzame mobiliteit promoot en hiervoor als middel het gebruik van de fiets in Gent aanbiedt. De voornaamste hoofdactiviteiten zijn fietsverhuur, fietsherstel en het plaatsen en ontruimen van fietsenstallingen.