See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: De realisatie van gebiedsdekkende digitale kleurenluchtopnames, stereomodelvormingen en orthofotomozaïeken voor het Vlaamse en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: De realisatie van gebiedsdekkende digitale kleurenluchtopnames, stereomodelvormingen en orthofotomozaïeken voor het Vlaamse en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: DiVl-ATM/2025/0601
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354200 Luchtkarteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 1
Beschrijving: ATM25001 West-Vlaanderen_Noord
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 10
Beschrijving: ATM25010 Limburg_Zuid
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0002
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 2
Beschrijving: ATM25002 West-Vlaanderen_Zuid
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 3
Beschrijving: ATM25003 Oost-Vlaanderen_Noord
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 4
Beschrijving: ATM25004 Oost-Vlaanderen_Zuid
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 5
Beschrijving: ATM25005 Antwerpen_West
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 6
Beschrijving: ATM25006 Antwerpen_Oost
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 7
Beschrijving: ATM25007 Vlaams-Brabant_West
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 8
Beschrijving: ATM25008 Vlaams-Brabant_Oost
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: DiVl-ATM/2025/0601 - 9
Beschrijving: ATM25009 Limburg_Noord
Interne identificatiecode: 9