317421-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31084623 Aankondiging van een wijziging Installatie pomp 7 - integratie P7 opstellen UO en voorbereiding realisatiefase deel II
Referentienummer: 31084623
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal, met upgrade werkzaamheden, in het beheersgebied van RWS WNN.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.