Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98514000 Huishoudelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79622000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp, 98513310 Thuishulpdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Plaats van uitvoering
Land: Nederland