2. Procedure
Procedure
Titel: RPA Dienstverlening
Beschrijving: Dienstverlening gericht op het zelfstandig onderhouden en beheren van in de systemen van BWB aanwezige, met UiPath ontwikkelde robotprocessen, evenals het op verzoek van BWB ontwikkelen, beheren en onderhouden van nieuwe robotprocessen. Het doel is een raamovereenkomst te sluiten voor de vaste periode van 1 jaar, met daarna 3x een optie om te verlengen, telkens met 1 jaar.
Interne identificatiecode: INBWB260209
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: .