317531-2025 - Mededinging
Nederland – Bouwen van kades – A08.393 Levensduur verlengend Onderhoud Kademuren Leiden
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: A08.393 Levensduur verlengend Onderhoud Kademuren Leiden
Beschrijving: De gemeente is op zoek naar twee opdrachtnemers die de komende jaren kademuren zullen herstellen. Het gaat om circa 500m per jaar verdeeld over 3 tot 8 locaties. Doordat de gemeente voor de komende jaren in grotere aantallen de kades moet verbeteren wil zij een overeenkomst sluiten voor de lange termijn. Het project omvangt het herstel van het onderloopheidsscherm, de aanleg van drainage, de inrichting van groeiplaatsverbetering voor de bomen langs de kade en beperkte baggerwerkzaamheden. De kademuren worden verdeeld in clusters (delen) van ca. 500 m die geografisch bij elkaar liggen. Per cluster wordt door de gemeente een projectenkaart opgesteld. Binnen deze raamovereenkomst worden altijd in volgorde 2 type Nadere Opdrachten (NO) gegeven: 1) Opdracht voor de ontwerpfase per cluster (ook wel genoemd een bouwteamfase) en daarna 2) Opdracht voor de uitvoeringsfase (gespecificeerd per locatie). De aannemer doet hier per cluster een inschrijving voor aan het eind van de ontwerpfase. De globale omvang van het project verdeeld over de initiële looptijd van 2 jaar is tussen de 8 en 10 miljoen euro. Dit bedrag zal zoveel mogelijk evenredig verdeeld worden over de 2 contractpartijen over een periode van twee jaar. Er is een optionele verlenging van tweemaal twee jaar. Voor de mogelijke verlengingsjaren is wederom een raming van 4,5 miljoen per jaar in het beheerplan opgenomen. Deze bedragen zijn de totale contractwaarde voor beide aannemers samen.
Interne identificatiecode: A08.393.2025
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: procedure met voorselectie
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45241100 Bouwen van kades
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levensduur verlengend Onderhoud Kademuren Leiden
Beschrijving: idem hoofdaanbesteding idem hoofdaanbesteding
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd raamovereenkomst 2 jaar met de optie tot verlengen van tweemaal twee jaar.