317555-2026 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van managed hosted IBM Power oplossing voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van managed hosted IBM Power oplossing voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: Voorwerp van de opdracht: Onderhavige opdracht is een opdracht voor diensten en heeft als voorwerp ‘Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een managed hosted IBM Power oplossing voor het Ziekenhuis Oost-Limburg’. Toelichting van de opdracht: ZOL wenst de huidige on-premise IBM Power i omgeving te vervangen door een volledig beheerde "Private Cloud" oplossing. De inschrijver draagt de volledige verantwoordelijkheid voor de infrastructuur, het besturingssysteem (OS), applicatie dependencies (WISH/LAB400), afstemming met applicatieleveranciers, back-up en de connectiviteit tot aan het netwerk van ZOL. De focus ligt op maximale beschikbaarheid, beveiliging tegen moderne dreigingen (Ransomware) en het ontzorgen van de interne IT-afdeling.
Interne identificatiecode: PPP0R9-319/6129/2026-319
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-319_1