2. Procedure
Procedure
Titel: Veegmachines gemeente Oosterhout
Beschrijving: zie aanbestedingsdocumenten. zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: CI-26007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1