318253-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Herberekenen vaste kunstwerken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Herberekenen vaste kunstwerken
Beschrijving: De scope van deze opdracht betreft het uitvoeren van constructieve herberekeningen van vaste betonnen viaduct- en bruggen en aanverwante werkzaamheden. €700.000 euro
Interne identificatiecode: 24.039
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Initiële looptijd: 12 objecten