2. Procedure
Procedure
Titel: raamovereenkomst levering drank en voeding kantine
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de leveringen op alle VDAB-locaties vermeld in de meetstaat van drank en voeding zoals koffie, melk, thee, suiker en andere grondstoffen, dit ten behoeve van diverse diensten van VDAB gedurende een periode van 1 jaar. E Er worden geen specifiek merken vereist voor de producten. Dit betekent dat de dienstverlener(s) een A- merk of gelijkwaardig mag aanbieden. Onder een A-merk wordt verstaan: Een merk met ruime naamsbekendheid, goede reputatie, toonaangevend qua prijs/kwaliteit en een grote distributiespreiding. Tegenhanger van een huismerk/budgetmerk. Voor de omvang van de opdracht verwijzen we naar de bijlage 2 Inventaris, de bijlage 7 Meetstaat Gebouwen en de vermeldingen in Deel III Technische Bepalingen. Plaats van dienstverlening: Deze opdracht dient te worden uitgevoerd in verschillende VDAB – vestigingen, deze vindt u terug in de bijlage 7 Meetstaat gebouwen van dit bestek. De gegevens vermeld in deze meetstaat zijn vrij nauwkeurige ramingen maar kunnen afwijken van de realiteit. Looptijd: Het contract heeft een vaste looptijd van 12 maanden en gaat in op de dag zoals vermeld in de sluitingsbrief. Het contract kan nadien verlengd worden met telkens 1 jaar tot een maximum looptijd van 48 maanden. CPV code 15800000-6
Interne identificatiecode: PPP0BQ-640/4104/2023/640/INK/FAC/MP
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: raamovereenkomst levering drank en voeding kantine
Interne identificatiecode: 2023/640/INK/FAC/MP