2. Procedure
Procedure
Titel: VOORWERP VAN DE OPDRACHT: Raamovereenkomst voor operationele (individuele) fietslease door personeelsleden van de provinciale entiteiten
Beschrijving: Deze opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering van leasefietsen voor het personeel volgens het principe van loonruil.
Interne identificatiecode: 25/004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25/004 - 1
Beschrijving: raamovereenkomst voor de levering van leasefietsen voor het personeel volgens het principe van loonruil.
Interne identificatiecode: 1