2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf, installatie, onderhoud en verbruiksartikelen voor continue veno-veneuze hemodiafiltratieapparatuur
Beschrijving: Aanschaf, installatie, onderhoud en verbruiksartikelen voor continue veno-veneuze hemodiafiltratieapparatuur
Interne identificatiecode: PPP0KC-2383/5603/HECAPP/POAC/2025/CVVHDF
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33181400 Meerpatiëntendialyseapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: HECAPP/POAC/2025/CVVHDF_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33181100 Apparatuur voor hemodialyse
Aanvullende classificatie (cpv): 33692800 Dialyseoplossingen, 33181400 Meerpatiëntendialyseapparatuur, 33181200 Dialysefilters