318702-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – ROVK.BD.2025 Raamovereenkomsten Brokerdiensten 2025 - 2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ROVK.BD.2025 Raamovereenkomsten Brokerdiensten 2025 - 2029
Beschrijving: De provincie Noord-Brabant is voornemens raamovereenkomsten te sluiten voor Brokerdiensten inhuur personeel. 471.434 uren
Interne identificatiecode: ROVK.BD.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid, 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze Raamovereenkomsten worden aangegaan voor een periode van twee jaar. Bij het verstrijken van deze periode kunnen de Raamovereenkomsten door de Opdrachtgever eenmaal worden verlengd met een periode van twee jaar overeenkomstig het bepaalde in het 2e artikel van de Raamovereenkomst. De totale looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt maximaal 4 jaar en eindigt van rechtswege.