318861-2026 - Mededinging
België – Apparatuur en instrumentarium voor OK – Raamovereenkomst voor Levering en onderhoud van arthroscopietorens en bijbehorende verbruiksmaterialen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor Levering en onderhoud van arthroscopietorens en bijbehorende verbruiksmaterialen
Beschrijving: De opdracht omvat de aankoop de levering, installatie, inbedrijfstelling, opleiding, nazorg en onderhoud van drie (3) nieuwe arthroscopietorens en de bijbehorende verbruiksmaterialen voor gebruik in de operatiekwartieren van Heilig Hart Lier. De torens moeten geschikt zijn voor arthroscopische ingrepen (o.a. knie, schouder, heup) en moeten een efficiënte, veilige en ergonomische workflow ondersteunen voor chirurgen, OK‑verpleegkundigen en biomedische techniek. Twee (2) zijn onmiddellijk te leveren en één (1) afroepbaar bij oplevering van een 3e OK zaal voor orthopedie. De gedetailleerde technische en functionele vereisten, alsook de templates (o.a. technische bepalingen, prijsblad, SLA), worden opgenomen in de opdrachtdocumenten die bij de uitnodiging tot indienen van een offerte aan de geselecteerde kandidaten zullen worden bezorgd.
Interne identificatiecode: PPP0ZV-315/6065/2026-052
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-052_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur