319159-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Inzameling en verwerken huishoudelijk verpakkingsglas MijnGemeenteDichtbij
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inzameling en verwerken huishoudelijk verpakkingsglas MijnGemeenteDichtbij
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit het uitvoeren van de volgende diensten: inzamelen van huishoudelijk verpakkingsglas in de gemeenten Boxtel en Sint Michielsgestel verwerking van het ingezamelde huishoudelijke verpakkingsglas. De uit te voeren werkzaamheden liggen binnen de gemeentegrenzen van de gemeenten Boxtel en Sint Michielsgestel en vallen alleen onder hun verantwoordelijkheid. De werkzaamheden worden door de hele gemeenten heen uitgevoerd. Voor de inzameling en voor de verwerking zouden separate overeenkomsten gesloten kunnen worden. De opdracht zou ook opgedeeld kunnen worden in percelen, op basis van de gemeentegrenzen. Dit kan tot gevolg hebben dat er met verschillende opdrachtnemers een overeenkomst wordt gesloten. Echter MijnGemeenteDichtbij wil één opdrachtnemer contracteren zodat ze één aanspreekpunt krijgt voor de inzameling en verwerking van huishoudelijk verpakkingsglas, zoals ook nu het geval is. Het gemeentelijk afvalbeleid kan hierdoor effectief en eenvoudig worden gevoerd. Daarmee is de opdracht samengevoegd. Indien de opdracht gesplitst wordt door bijvoorbeeld een perceelindeling, is er meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer (interne) kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (bijvoorbeeld inwoners). Daarbij wordt MijnGemeenteDichtbij dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeenten is, wordt er geen perceelindeling toegepast. De opdracht gaat in op 1 september 2024 voor een periode van 3 jaar. Na de initiële looptijd kan de overeenkomst 2 keer verlengd worden met 2 jaar.
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-MGD-JUD-00439
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90511200 Ophalen van huisvuil, 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000