2. Procedure
Procedure
Titel: Lommel 11 - Architectuuropdracht voor de renovatie van 40 woningen
Beschrijving: Architectuuropdracht voor de renovatie van 40 woningen in de wijk Lommel 11. Uitvoering in 4 fases Plaats van uitvoering : Sijsjespad en Kwartelpad te 3920 Lommel
Interne identificatiecode: PPP195-99/4182/2023/0345/01-ARCHITECTUUR-Lommel 11
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023/0345/01-ARCHITECTUUR-Lommel 11
Aanvullende classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen