319458-2018 - MededingingBelgië-Antwerpen: Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
D000227_Databekabeling (RO)
Referentienummer: DP-D000227-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor het installeren van bekabeling en toebehoren (samenstellende delen van een gestructureerd
bekabelingssysteem zoals, dataracks met uitrusting, patchpanelen, connectoren, fibershelfs, pigtails,....) ten behoeve van ICT inrichting in diverse overheidsgebouwen van
het opdrachtgevend bestuur en zijn klanten aan de hand van geactualiseerde offertes,
conform de ingediende inventaris die bij het bestek zal gevraagd worden. Daarnaast
zullen er occasioneel materialen uit de inventaris los besteld worden.
Zie bijlage
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor het
installeren van bekabeling en toebehoren (samenstellende delen van een gestructureerd
bekabelingssysteem zoals, dataracks met uitrusting, patchpanelen, connectoren,
fibershelfs, pigtails,....) ten behoeve van ICT inrichting in diverse overheidsgebouwen van
Het opdrachtgevend bestuur en zijn klanten aan de hand van geactualiseerde offertes,