2. Procedure
Procedure
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschrijving: De gemeente Waalwijk wil een overeenkomst afsluiten met één leverancier voor het leveren van warme drankenvoorzieningen, omvattend drankenautomaten voor warme dranken en gekoeld water, service en onderhoud, ingrediënten en toebehoren. Het betreft een overeenkomst die wordt aangegaan voor de periode van vier jaar. Dit is exclusief een optie tot verlenging van maximaal 3x keer 1 jaar. De opdrachtgever neemt uiterlijk in april 2028 de beslissing tot verlenging. De overeenkomst eindigt van rechtswege.
Interne identificatiecode: 2023-021849
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39711310 Elektrische koffiezetapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente Waalwijk wil een overeenkomst afsluiten met één leverancier voor het leveren van warme drankenvoorzieningen, omvattend drankenautomaten voor warme dranken en gekoeld water, service en onderhoud, ingrediënten en toebehoren. Het betreft een overeenkomst die wordt aangegaan voor de periode van vier jaar. Dit is exclusief een optie tot verlenging van maximaal 3x keer 1 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Een optie tot verlenging van maximaal 3x keer 1 jaar.