319546-2025 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – A05.19.2024 Verbijzonderde interne controle (VIC) diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: A05.19.2024 Verbijzonderde interne controle (VIC) diensten
Beschrijving: De VIC werkzaamheden zijn erop gericht om inzicht te verkrijgen in de rechtmatige totstandkoming van de baten, lasten en balansmutaties, zoals deze in de jaarrekening tot uitdrukking komen. Jaarlijks stelt de concerncontroller een intern controleplan op, dat vastgesteld wordt door het college. In dit interne controleplan is aangegeven welke processen getoetst zullen worden, door wie de toetsing zal plaats vinden, op welke wijze de communicatie plaats vindt en de verwachte momenten waarbij een rapportage zal worden verstrekt. Middels onderhavige aanbesteding zoeken wij een Opdrachtnemer voor de Verbijzonderde interne controle (VIC) diensten voor de volgende vijf processen: Europese aanbestedingen; Uitkeringen; WMO; Subsidies en Bouwleges. Zie aanbestedingsleidraad voor meer informatie over de opdracht. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: A05.19.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: VIC diensten
Interne identificatiecode: 1