See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het afhalen en leveren van bestratingsmateriaal
Beschrijving: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers cfr. art. 43 §5, 1° Wet Overheidsopdrachten 2016 voor het afhalen of leveren van betonnen bestratingsmaterialen zoals klinkers, straatstenen, tegels, betonbanden, goten, grasbetontegels etc. enerzijds, en anderzijds ook bulkmateriaal zoals dolomiet, grind, kalksteenslag, porfier split etc., en dit voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. In het kader van deze raamovereenkomst dient een breed gamma van goederen beschikbaar te zijn en moet bij voorkeur uit voorraad geleverd kunnen worden. Om een snelle levering van dit materiaal te waarborgen zal er daarom voor de concrete toewijzing van deelopdrachten (afnames) met een cascadesysteem gewerkt worden. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. De opdracht is opgedeeld in twee percelen: - Perceel 1: “Betonnen bestratingsmateriaal” - Perceel 2: “Granulaten in bulk”
Interne identificatiecode: 20250121BET_LB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113100 Bestratingsmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 44113130 Straatstenen, 14212000 Granulaat, steengruis, steenpoeder, keien, grind, split en steenslag, steenmengels, zand-grindmengsels en andere aggregaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Betonnen bestratingsmateriaal
Beschrijving: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers cfr. art. 43 §5, 1° Wet Overheidsopdrachten 2016 voor het afhalen of leveren van betonnen bestratingsmaterialen zoals klinkers, straatstenen, tegels, betonbanden, goten, grasbetontegels etc. enerzijds, en anderzijds ook bulkmateriaal zoals dolomiet, grind, kalksteenslag, porfier split etc., en dit voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. In het kader van deze raamovereenkomst dient een breed gamma van goederen beschikbaar te zijn en moet bij voorkeur uit voorraad geleverd kunnen worden. Om een snelle levering van dit materiaal te waarborgen zal er daarom voor de concrete toewijzing van deelopdrachten (afnames) met een cascadesysteem gewerkt worden.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Granulaten in bulk
Interne identificatiecode: 2