319777-2026 - Resultaat
België – Advies inzake financieel management – Enkelvoudige raamovereenkomst in het kader van ondersteuning omgevingsmanagement
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Enkelvoudige raamovereenkomst in het kader van ondersteuning omgevingsmanagement
Beschrijving: Het bieden van deskundige ondersteuning in het omgevingsmanagement van een aantal strategische infrastructuurprojecten van het departement Mobiliteit en Openbare werken. Omgevingsmanagement is een gestructureerde en proactieve werkwijze die zich richt op het afstemmen van verschillende belangen, het minimaliseren van hinder en het creëren van draagvlak bij de realisatie van complexe projecten. Hierbij vormen communicatie, het betrekken van stakeholders en risicobeheersing de kern. Door tijdig in te spelen op ontwikkelingen en open te staan voor dialoog met iedereen die ‘geraakt’ wordt door het project, verhoogt omgevingsmanagement de kans op een succesvolle uitvoering van het project. In eerste instantie wordt er omgevingsmanagement verwacht voor de complexe project Nieuwe Sluis Zeebrugge en Extra Containerbehandelingscapaciteit Antwerpen, met daaraan verbonden de aanpassing van de E34 ter hoogte van de Waaslandhaven en de R2. De scope van de opdracht omvat stakeholdermanagement, risico- en kansenanalyse, participatieprocessen, inspraakrondes, en andere verwante taken.
Interne identificatiecode: DMOW/MT/03003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79412000 Advies inzake financieel management
Aanvullende classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten, 79420000 Diensten op het gebied van management, 79340000 Reclame- en marketingdiensten, 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79411000 Advies inzake algemeen management
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DMOW/MT/03003 - 1
Interne identificatiecode: 1