319809-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten in verband met informatietechnologie
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ERP SaaS dienstverlening
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft de vervanging van de huidige ERP omgeving van het COA naar een ERP SaaS dienstverlening.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding