2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschrijving: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, voor de verschillende locaties van VNOG. 1. Het voorzien van ongeveer 10 A3 multifunctionals & 51 A4 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne identificatiecode: FD/7332BH/01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Beschrijving: Het voorzien van ongeveer 10 A3 multifunctionals & 51 A4 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; Het voorzien van ongeveer 10 A3 multifunctionals & 51 A4 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Machinegerelateerde opties