32030-2024 - Mededinging
België – Wassen van ramen – Raamovereenkomst wassen ramen van gemeentelijke en OCMW-gebouwen – Gemeente Brecht
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst wassen ramen van gemeentelijke en OCMW-gebouwen – Gemeente Brecht
Beschrijving: De gemeente Brecht is op zoek naar een opdrachtnemer die kan instaan voor het wassen van de ramen van de gemeentelijke en de OCMW-gebouwen. Geïnteresseerde firma's kunnen zich inschrijven voor één van de twee percelen of voor beide percelen. De opdracht heeft een basislooptijd van 12 maanden en kan 2x stilzwijgend verlengd worden waardoor de maximale looptijd van de opdracht 36 maanden bedraagt. De uitvoeringstermijn van de opdracht vangt aan op 1 april 2024.
Interne identificatiecode: PPP07W-720/4006/2023/031
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Wassen ramen gemeentelijke gebouwen
Beschrijving: Dit perceel betreft het wassen van de ramen van de gemeentelijke gebouwen.
Interne identificatiecode: 2023/031
Perceel: LOT-0002
Titel: Wassen ramen gebouwen OCMW
Beschrijving: Dit perceel betreft het wassen van de ramen van de gebouwen van het ocmw.