32037-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken – Reinigen Kolken en Lijngoten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen Kolken en Lijngoten
Beschrijving: RMN verzorgt namens de gemeenten IJsselstein (perceel1), Bunnik (perceel 2) en Baarn (perceel 3) de inkoop voor reinigen van kolken en Lijngoten. 1
Interne identificatiecode: RMN-2025-007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 IJsselstein / Bunnik / Baarn
Beschrijving: IJsselstein / Bunnik / Baarn
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zie inschrijfleidraad