CPV-code hoofdcategorie 79824000 Drukkerij- en distributiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het afsluiten van een Raamovereenkomst voor structurele
advertentieruimte in een wekelijks huis-aan-huis blad (lokale krant). De opmaak van de pagina’s is onderdeel van de opdracht. Op jaarbasis zijn er maximaal 52 uitgaves van gemiddeld vier pagina’s per week.
De advertentieruimte wordt gebruikt voor het plaatsen van het gemeentenieuws voor de inwoners van de gemeente Oss. Eis die geformuleerd is door de gemeente Oss is dat het gemeentenieuws kosteloos en zonder tussenkomst van digitale media oftewel in papieren vorm bij de bewoners terecht komt.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
240.000