320432-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Flevokust Haven - Woonrijpmaken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Flevokust Haven - Woonrijpmaken
Beschrijving: P03827-WRM Flevokust Haven - Woonrijpmaken De Opdracht betreft (niet uitputtend) uit het gefaseerd uitvoeren van: • Verwijderen bestaande asfaltwegen, circa 25.000 m2; • Opnemen en aanbrengen bestaande spirosolduiker ø1600mm, lengte circa 40 meter; • Aanbrengen wegen van asfalt op puinfundering met kantopsluitingen van betonbanden, circa 70.000 m2; • Aanbrengen overrijdbare rammelstroken / verbredingen van figuratiebeton, circa 500 m2; • Aanbrengen fietspad van betonelementen, 3,5m breedte, circa 14.000 m2; • Aanbrengen diverse elementenverhardingen in inritten, voetpad en calamiteitenpad, circa 8.500 m2; • Aanbrengen HWA-riolering, drainageleidingen en kolken met kolkleidingen, circa 2.500 meter; • Coordinatiewerkzaamheden ten behoeve van inpassen VRI op centrale kruispunt; • Aanbrengen openbare verlichting inclusief voedingskabel; • Diverse grondwerkzaamheden waaronder: o te graven watergang; o grondverbetering ten behoeve van aanplant groen (door derden); • Toepassen bemaling ten behoeve van aanbrengen riolering en opnemen en aanbrengen spirosol-duiker.
Interne identificatiecode: P03827-WRM
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Flevokust Haven - Woonrijpmaken De Opdracht betreft (niet uitputtend) uit het gefaseerd uitvoeren van: • Verwijderen bestaande asfaltwegen, circa 25.000 m2; • Opnemen en aanbrengen bestaande spirosolduiker ø1600mm, lengte circa 40 meter; • Aanbrengen wegen van asfalt op puinfundering met kantopsluitingen van betonbanden, circa 70.000 m2; • Aanbrengen overrijdbare rammelstroken / verbredingen van figuratiebeton, circa 500 m2; • Aanbrengen fietspad van betonelementen, 3,5m breedte, circa 14.000 m2; • Aanbrengen diverse elementenverhardingen in inritten, voetpad en calamiteitenpad, circa 8.500 m2; • Aanbrengen HWA-riolering, drainageleidingen en kolken met kolkleidingen, circa 2.500 meter; • Coordinatiewerkzaamheden ten behoeve van inpassen VRI op centrale kruispunt; • Aanbrengen openbare verlichting inclusief voedingskabel; • Diverse grondwerkzaamheden waaronder: o te graven watergang; o grondverbetering ten behoeve van aanplant groen (door derden); • Toepassen bemaling ten behoeve van aanbrengen riolering en opnemen en aanbrengen spirosol-duiker.
Interne identificatiecode: 1