2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van SIEM en SOC diensten
Beschrijving: Leveren van SIEM en SOC diensten
Interne identificatiecode: PPP0N3-4726/5435/PRO/MB/2025/00076
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/MB/2025/00076_1