320735-2024 - Mededinging
België – Diensten voor begeleiding en adviesverlening – Proefproject aanbod uitgeput
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Proefproject aanbod uitgeput
Beschrijving: Klanten met status aanbod uitgeput naar duurzaam werk bemiddelen. VDAB wil met dit proefproject achterhalen of er een aanbod op de markt te vinden is dat alsnog de kloof van deze werkzoekenden kan overbruggen en hen duurzaam aan het werk krijgt. VDAB geeft daarbij de opdrachtnemers de vrijheid in hun aanpak en in hun dienstverlening met deze klanten. Daarnaast wil VDAB onderzoeken wat de succesfactoren zijn indien een werkzoekende uit de doelgroep ‘aanbod uitgeput’ duurzaam aan het werk gaat.
Interne identificatiecode: 2023_50199
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023_50199 - 1 - Veurne
Beschrijving: Veurne
Interne identificatiecode: Veurne
Perceel: LOT-0010
Titel: 2023_50199 - 10- Gent
Beschrijving: Gent
Interne identificatiecode: Gent
Perceel: LOT-0011
Titel: 2023_50199 - 11 - Oudenaarde
Beschrijving: Oudenaarde
Interne identificatiecode: Oudenaarde
Perceel: LOT-0012
Titel: 2023_50199 - 12 - Sint-Niklaas
Beschrijving: Sint-Niklaas
Interne identificatiecode: Sint-Niklaas
Perceel: LOT-0013
Titel: 2023_50199 - 13 -Dendermonde
Beschrijving: Dendermonde
Interne identificatiecode: Dendermonde
Perceel: LOT-0014
Titel: 2023_50199 - 14 - Aalst
Beschrijving: Aalst
Interne identificatiecode: Aalst
Perceel: LOT-0015
Titel: 2023_50199 - 15 - Antwerpen
Beschrijving: Antwerpen
Interne identificatiecode: Antwerpen
Perceel: LOT-0016
Titel: 2023_50199 - 16 - Mechelen
Beschrijving: Mechelen
Interne identificatiecode: Mechelen
Perceel: LOT-0017
Titel: 2023_50199 - 17 - Turnhout
Beschrijving: Turnhout
Interne identificatiecode: Turnhout
Perceel: LOT-0018
Titel: 2023_50199 - 18 - Halle - Vilvoorde
Beschrijving: Halle - Vilvoorde
Interne identificatiecode: Halle - Vilvoorde
Perceel: LOT-0019
Titel: 2023_50199 - 19 - Leuven
Beschrijving: Leuven
Interne identificatiecode: Leuven
Perceel: LOT-0002
Titel: 2023_50199 - 2- Oostende
Beschrijving: Oostende
Interne identificatiecode: Oostende
Perceel: LOT-0020
Titel: 2023_50199 - 20 - Maaseik
Beschrijving: Maaseik
Interne identificatiecode: Maaseik
Perceel: LOT-0021
Titel: 2023_50199 - 21- Hasselt
Beschrijving: Hasselt
Interne identificatiecode: Hasselt
Perceel: LOT-0022
Titel: 2023_50199 - 22 - Tongeren
Beschrijving: Tongeren
Interne identificatiecode: Tongeren
Perceel: LOT-0003
Titel: 2023_50199 - 3 - Brugge
Beschrijving: Brugge
Interne identificatiecode: Brugge
Perceel: LOT-0004
Titel: 2023_50199 - 4 - Diksmuide
Beschrijving: Diksmuide
Interne identificatiecode: Diksmuide
Perceel: LOT-0005
Titel: 2023_50199 - 5 -Ieper
Beschrijving: Ieper
Interne identificatiecode: Ieper
Perceel: LOT-0006
Titel: 2023_50199 - 6 - Roeselare
Beschrijving: Roeselare
Interne identificatiecode: Roeselare
Perceel: LOT-0007
Titel: 2023_50199 - 7 -Tielt
Beschrijving: Tielt
Interne identificatiecode: Tielt
Perceel: LOT-0008
Titel: 2023_50199 - 8 - Kortrijk
Beschrijving: Kortrijk
Interne identificatiecode: Kortrijk
Perceel: LOT-0009
Titel: 2023_50199 - 9 - Eeklo
Beschrijving: Eeklo
Interne identificatiecode: Eeklo