2. Procedure
Procedure
Titel: Stedendriehoek - Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing voor gebouwen van 6 Gelderse gemeenten die voor deze aanbesteding samenwerken -
Interne identificatiecode: EX-000653-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stedendriehoek schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing voor 6 Gelderse gemeenten. -
Interne identificatiecode: 1