Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering elektrische maaiboot met trailer - vrijwillige transparantie vooraf
Referentienummer: 628231
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34520000 Boten
II.1.4.
Korte beschrijving
Waterschap Brabantse Delta is als aanbestedende dienst voornemens een overeenkomst te sluiten met één leverancier voor de levering van een elektrische maaiboot met trailer. Gelet op de specialistische werkzaamheden die de machine moet uitvoeren, is er slechts één leverancier die kan voldoen aan de technische specificaties. Op basis van artikel 2.32 lid1b2 van de Aanbestedingswet 2012 zal de opdracht worden verstrekt. Als aanbestedende dienst willen wij hierin zo transparant mogelijk zijn richting de markt. Vandaar dat er gekozen wordt om gedurende een termijn van 20 kalenderdagen belanghebbenden de kans te geven bezwaar te maken tegen de gunning van de opdracht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering elektrische maaiboot met trailer