321154-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met scheepvaart en andere uitrusting
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31132414: Aankondiging van een wijziging Invoegen RWS85 in ExploitatiecontractenGroep 5 (31124412)
Referentienummer: 31132414
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50240000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met scheepvaart en andere uitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreffende vaartuig is recentelijk overgenomen van de Nationale Politie. De nieuwe naam van het vaartuig is RWS85 nadat het schip is ingevoegd bij perceel 5 van de Exploitatiecontracten (onderhoud-, scheepsbenodigdheden- en brandstofcontract). Dit vaartuig zal de RWS16 gaan vervangen. Voor de ingebruikname van de RWS85 dient het schip vaarklaar en gereed te worden gemaakt in de Huisstijl van RWS.
De RWS 85 moet in mei operationeel zijn omdat dan de certificering van het te vervangen vaartuig (De RWS16) verloopt en dat vaartuig daarmee zijn operationele status verliest.
Looptijd: 20-09-2017 t/m 18-09-2023.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Aankondiging van een wijziging Invoegen RWS85 in ExploitatiecontractenGroep 5 (31124412)
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
50240000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met scheepvaart en andere uitrusting, 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie omschrijving