2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van hardware en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: De Kansspelautoriteit wenst door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst met drie opdrachtnemers te sluiten die de Kansspelautoriteit kunnen voorzien in de behoefte aan hardware en aanverwante dienstverlening. Indien de Kansspelautoriteit als resultaat van deze aanbesteding de raamovereenkomst niet aan drie opdrachtnemers, maar slechts aan één of twee opdrachtnemer(s) kan gunnen, dan kan de Kansspelautoriteit hiertoe besluiten. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken en dan in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep op derden. De omvang van de opdracht wordt geraamd op € 350.000,- per jaar en over de gehele looptijd van de raamovereenkomst op € 1.750.000,-. De Kansspelautoriteit heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Bedragen zijn exclusief btw, maar inclusief alle mogelijk te voorziene nadere opdrachten en inclusief alle verlengingsmogelijkheden en opties. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomsten wordt gemaximeerd op 200% van de genoemde verwachte omvang, € 3.500.000,- (+ indexaties) exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30231300 Beeldschermen, 32250000 Mobiele telefoons, 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf 2.4.1 van de aanbestedingsleidraad en onderstaande verlengingsopties.