2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschrijving: De scope van deze Opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakdienstverlening voor Veiligheidsregio Groningen, bestaande uit reguliere schoonmaakwerkzaamheden, periodiek schoonmaakonderhoud, glasbewassing en aanvullende schoonmaaktaken op de locaties van Opdrachtgever, waaronder brandweerposten en de hoofdlocatie Sontweg 10. De werkzaamheden omvatten onder meer het schoonhouden van operationele ruimten, sanitaire en kleedruimten, verblijfsruimten, kantoor- en vergaderruimten, verkeersruimten, keukens/kantines en sport-/fitnessruimten, alsmede locatiegebonden aanvullende werkzaamheden zoals opgenomen in het Programma van Eisen en het inschrijfbiljet.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Aanvullende classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst gaat in op 1 november 2026 en heeft een initiële looptijd van drie jaar, eindigend van rechtswege op 31 oktober 2029. Opdrachtgever heeft de mogelijkheid de Overeenkomst twee keer te verlengen met een periode van twee jaar. Indien Opdrachtgever van beide verlengingsopties gebruikmaakt, eindigt de Overeenkomst uiterlijk van rechtswege op 31 oktober 2033. Verlenging vindt uitsluitend plaats na schriftelijke mededeling door Opdrachtgever en onder de voorwaarden zoals opgenomen in de Overeenkomst.