321504-2022 - MededingingNederland-Haarlem: Recruteringsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Werving en Selectiediensten 2022-2026
Referentienummer: 1505083
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79600000 Recruteringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De provincie Noord-Holland heeft regelmatig behoefte aan werving & selectie diensten voor uiteenlopende vaste functies binnen haar organisatie.
De inhoud van deze Opdracht is hoofdzakelijk het werven en selecteren van kandidaten voor het invullen van vacatures voor vast dienstverband, waarbij de provincie er niet in is geslaagd om deze zelf in te vullen met een interne of externe kandidaat. Het gaat vooral om functies vanaf de door de provincie gehanteerde inschaling schaal 10 op HBO niveau en zwaarder in diverse vakgebieden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
ICT functies
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
niet bekend
Financiële functies
Perceel nr.: 2
Technische functies
Perceel nr.: 3
Overige functies
Perceel nr.: 4