321512-2023 - MededingingNederland-Lelystad: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Flexibele Arbeidskrachten
Referentienummer: PFL 2940793
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht bestaat uit de volgende onderdelen:
• Het uitzenden of detacheren van uitzendpersoneel voor functies die volgens het provinciale functiewaarderingssysteem worden gewaardeerd tot en met schaal tien (10).
• Het via een makelaarsfunctie aanbieden van uitzendpersoneel voor functies die volgens het provinciale functiewaarderingssysteem worden gewaardeerd tot en met schaal tien (10), indien deze personen niet, binnen de gestelde termijn, uit de eigen kaartenbak of uit het eigen personeelsbestand kunnen worden aangeboden.
• Voor beide bovenstaande situaties is het uitzendbeding van toepassing en is de meest recente CAO van de ABU of NBBU van toepassing, met dien verstande dat de flexibele arbeidskracht direct wordt geplaatst in de desbetreffende schaal van de Aanbestedende dienst.
• De functies die zullen worden uitgevraagd zijn van project ondersteunende, administratieve of secretariële aard e.d..
• Het betreft aanvragen voor personeel dat op korte termijn beschikbaar moet zi
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 6 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Flexibele arbeidskrachten
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De maximale totale opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst wordt gesteld op € 6.000.000,- excl. btw. Deze waarde is bepaald op basis van een mogelijke verwachting van de afname over de gehele looptijd, inclusief mogelijke verlengingen.